Όλα τα Προϊόντα
-
Σταθερά χαλιά αλόγων
-
Σταθερά στρώματα τοίχου
-
Μεγάλα ελαστικά στρώματα
-
Ματ από καουτσούκ για άλογα
-
Ματσέτα για άλογα
-
πάτωμα στάβλου αλόγων
-
χαλί κεκλιμένων ραμπών ρυμουλκών αλόγων
-
Τρίχωμα αλόγων
-
Αντιστριπτικά ελαστικά στρώματα
-
Γεματιστά πατώματα γυμναστηρίων
-
Υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο
-
Λαστιχένια εξαρτήματα
-
Σιλικόνη νυχτερινή λάμπα
-
Φόρμα σιλικόνης
-
λαστιχένιο αριθμητικό πληκτρολόγιο σιλικόνης
-
Εξαρτήματα από καουτσούκ σιλικόνης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Yang
Τηλεφωνικό νούμερο :
15959387903
λέξεις-κλειδιά [ 25mm horse stable floors ] αγώνας 37 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας σκυλοσπονδυλωτό πλακάκι από καουτσούκ πράσινο καουτσούκ λιθόστρωτο για άλογο και άλογο περιπατητή
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Μεγάλα αντρίσκεπτα ελαστικά στρώματα πεζοδρόμου για τυφλούς οδηγούς
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*250*25mm |
| Δάχος: | 25 χιλιοστά |
Κίτρινα μεγάλα ελαστικά στρώματα τυφλό οδηγό στρώματα απτή επιφάνεια με υφή δείκτες επιφάνειας εδάφους που βρέθηκαν στους δρόμους
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*250*25mm |
| Δάχος: | 25 χιλιοστά |
Ανθεκτικοί και διαπερατικοί, ανθεκτικοί σε μεγάλες επιπτώσεις, σταθεροί στρώματα με πάχος 35 mm.
| Υλικό: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.8m x 1.2m (6ft x 4ft) |
| Δάχος: | 10mm, 25mm, 35mm |
17 mm πάχος Περιβαλλοντικά φιλικό άλογο περιπατητή
| Υλικό: | SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1830 mm*1220 mm |
| Δάχος: | 10mm, 12mm, 15mm, 17mm, 20mm, 25mm |
Αντιγλιστρούμενα και εύκολα πλέσιμα στρώματα σταθμών αλόγων με τυπικό μέγεθος 1830x1220mm πάχος 12mm ή 17mm
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος 1: | 183*122*1.7cm |
| Μέγεθος 2: | 102*102*2cm |
8 ίντσες X 6-3/8 ίντσες X 1-3/4 ίντσες Αντιαλίσθητη επιφάνεια σκυλικών οστών πλακάκια από καουτσούκ
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |


