Όλα τα Προϊόντα
-
Σταθερά χαλιά αλόγων
-
Σταθερά στρώματα τοίχου
-
Μεγάλα ελαστικά στρώματα
-
Ματ από καουτσούκ για άλογα
-
Ματσέτα για άλογα
-
πάτωμα στάβλου αλόγων
-
χαλί κεκλιμένων ραμπών ρυμουλκών αλόγων
-
Τρίχωμα αλόγων
-
Αντιστριπτικά ελαστικά στρώματα
-
Γεματιστά πατώματα γυμναστηρίων
-
Υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο
-
Λαστιχένια εξαρτήματα
-
Σιλικόνη νυχτερινή λάμπα
-
Φόρμα σιλικόνης
-
λαστιχένιο αριθμητικό πληκτρολόγιο σιλικόνης
-
Εξαρτήματα από καουτσούκ σιλικόνης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Yang
Τηλεφωνικό νούμερο :
15959387903
λέξεις-κλειδιά [ anti slip horse rubber mats ] αγώνας 270 προϊόντα.
Αντιγλιστρούμενο χαλί από υφασμάτινο χαλί με ενισχυμένη υποστήριξη
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ + νάιλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | πλάτος κυλίνδρου (π.χ. 1,2 m),1.5m) |
| Δάχος: | 6 χιλιοστά |
1.55m πλάτος 1.75m μήκος Ιππικό εξοπλισμό 14mm ιππικό ρυμουλκούμενο ράμπα ελαστικά χαλιά
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.55 μέτρα πλάτος 1.75 μέτρα μήκος |
| Δάχος: | 14mm |
20 χιλιοστών παχύ καουτσούκ χύτευσης ρυμουλκούμενης ράμπας Μαύρο καουτσούκ για ζώα
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.4m*2.1m*20mm |
| Δάχος: | 20 χιλιοστά |
Ελαφρύ βάρος, υψηλή πρόσφυση άλογου ρυμουλκούμενου επιφάνειας για όλους τους τύπους ράμπας.
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ + νάιλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | πλάτος κυλίνδρου (π.χ. 1,2 m),1.5m) |
| Δάχος: | 6 χιλιοστά |
Αλόγος και ιππόδρομος Πισίνα Προστασία τοίχου στρώματα τριβές τριβές από καουτσούκ τοίχος
| Υλικό: | SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*450*40mm ((Με πλάκα χάλυβα 10mm) |
| Δάχος: | 40 χιλιοστά |
1000 X 500 X 25 / 30mm Πισίνα Σταθερό τοίχωμα στρώματα καουτσούκ μαξιλαρισμένα καουτσούκ στρώματα δαπέδου
| Υλικό: | SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000x500x25/30 mm |
| Δάχος: | 30 χιλιοστά |
Γλυκοκαλυμμένα στρώματα για τοίχους για άλογα
| Υλικό: | SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*450*40mm ((Με πλάκα χάλυβα 10mm) |
| Δάχος: | 40 χιλιοστά |
Ηλεκτρονικές αγορές μάρκες Αντιστροχιακό δαχτυλίδι αποστράγγισης ασφαλές ελαστικό στρώμα με κούφιο άκρο για εργοστάσιο υπαίθριας κουζίνας
| Υλικό: | Καουτσούκ νιτρικού, φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2'*3',3'*5',3'*10'*1/2' |
| Δάχος: | 12 χιλιοστά |
Ανθεκτικός στην φθορά στρώμα καουτσούκ στρώματα προστασία στρώματα γρασίδι στρώματα εδάφους προμηθευτής με πιστοποίηση BV
| Υλικό: | Καουτσούκ νιτρικού, φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2'*3',3'*5',3'*10'*1/2' |
| Δάχος: | 12 χιλιοστά |
Προσαρμοσμένο αντρίσκεπτο καουτσούκ για υπόβαθρο SBR με 10mm πλάκα χάλυβα
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000*40 mm |
| Δάχος: | 40 χιλιοστά |


