Όλα τα Προϊόντα
-
Σταθερά χαλιά αλόγων
-
Σταθερά στρώματα τοίχου
-
Μεγάλα ελαστικά στρώματα
-
Ματ από καουτσούκ για άλογα
-
Ματσέτα για άλογα
-
πάτωμα στάβλου αλόγων
-
χαλί κεκλιμένων ραμπών ρυμουλκών αλόγων
-
Τρίχωμα αλόγων
-
Αντιστριπτικά ελαστικά στρώματα
-
Γεματιστά πατώματα γυμναστηρίων
-
Υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο
-
Λαστιχένια εξαρτήματα
-
Σιλικόνη νυχτερινή λάμπα
-
Φόρμα σιλικόνης
-
λαστιχένιο αριθμητικό πληκτρολόγιο σιλικόνης
-
Εξαρτήματα από καουτσούκ σιλικόνης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Yang
Τηλεφωνικό νούμερο :
15959387903
λέξεις-κλειδιά [ anti slip large rubber mats ] αγώνας 314 προϊόντα.
Μεγάλα ελαστικά στρώματα για διάδρομο και σήραγγα με καλή επιδόση ζύγισης
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000*40 mm |
| Δάχος: | 40 χιλιοστά |
Μεγάλα ελαστικά στρώματα 50mm Ηρεμούν την κυκλοφορία Ανακυκλωμένα μαύρα ελαστικά μαξιλάρια ταχύτητας
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 500*500*50 mm |
| Δάχος: | 50 χιλιοστά |
Αντιγλιστρικά ελαστικά στρώματα ζωικού κεφαλαίου για γαλακτοκομικές αγελάδες, βοοειδή και άλογα
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft· |
| Μέγεθος 2: | 1000 mm*2000 m |
Εξωτερικό ελαστικό στρώμα αντιστροφής Εξωτερικό ελαστικό στρώμα τρέξιμου ελαστικού
| Υλικό: | Καουτσούκ SBR και EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος 1: | 7x5ft/2.2m ((ευρύτητα) *1.5m ((ύψος) |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
7mm Μεγάλα ελαστικά στρώματα Επαγγελματική κλίση φούστα ελαστικό αφίξεις αεροδρόμιο αποσκευές καρουζέλες μεταγωγικές ζώνες
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 1500mm*380mm*7mm |
| Δάχος: | 7 χιλιοστά |
Ανθεκτικό σε αντίκτυπο άλογο Μεγάλο ελαστικό στρώμα Εισάγεται ανοξείδωτη πλάκα για άλογο πισίνα και μονοπάτι
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000*55mm 1000*1000*35mm ή προσαρμοσμένος |
| Δάχος: | 35 mm/55 mm |
Γεωργική ελαστική στρώση και επιφάνεια ασφαλείας
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.4m*2.1m*20mm |
| Δάχος: | 20 χιλιοστά |
Παγκόσμιο Πρότυπο Αθλητισμού IAAF Αντικαλπιστικό εξωτερικό λάστιχο πάτωμα PU Spray Coat τρέξιμο λάστιχο πίστα
| Υλικό: | Καουτσούκ SBR και EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος 1: | 7x5ft/2.2m ((ευρύτητα) *1.5m ((ύψος) |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
2 κανάλια Μεγάλα ελαστικά στρώματα βαριά προστατευτική ράμπα καλωδίων με 4 μπουλόνια 22000lbs φορτίο οδός οδός
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 1000*300*60mm |
| Δάχος: | 60 χιλιοστά |
Μαύρα μεγάλα ελαστικά στρώματα ελαστικά άλογα στρώματα για την πισίνα τοίχος εισαγωγή με Q235 χαλύβδινη πλάκα
| Υλικό: | ΣΒΡ και πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000*26mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή οποιοδήποτε χρώμα |


