Όλα τα Προϊόντα
-
Σταθερά χαλιά αλόγων
-
Σταθερά στρώματα τοίχου
-
Μεγάλα ελαστικά στρώματα
-
Ματ από καουτσούκ για άλογα
-
Ματσέτα για άλογα
-
πάτωμα στάβλου αλόγων
-
χαλί κεκλιμένων ραμπών ρυμουλκών αλόγων
-
Τρίχωμα αλόγων
-
Αντιστριπτικά ελαστικά στρώματα
-
Γεματιστά πατώματα γυμναστηρίων
-
Υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο
-
Λαστιχένια εξαρτήματα
-
Σιλικόνη νυχτερινή λάμπα
-
Φόρμα σιλικόνης
-
λαστιχένιο αριθμητικό πληκτρολόγιο σιλικόνης
-
Εξαρτήματα από καουτσούκ σιλικόνης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Yang
Τηλεφωνικό νούμερο :
15959387903
λέξεις-κλειδιά [ horse large rubber mats ] αγώνας 276 προϊόντα.
Σταθερό σε άλογα εύκολη εγκατάσταση αλληλοσυνδέσιμο καουτσούκ πλακάκι καουτσούκ σκυλί κόκαλο πλακάκι
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Αδιάβροχο εξαιρετικό εξοπλισμό για την μείωση του θορύβου
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Ανθεκτικότητα στην τριβή μεγαλύτερη διάρκεια ζωής Μη ολισθητικά ελαστικά επιφανειακά αξεσουάρ Χ-σχήμα
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Αντιστροφή 600mm ελαστικό κάλυψη λάστιχο λάστιχο με υψηλής ποιότητας διάβρωση αποχέτευσης πεζοδρόμου
| Υλικό: | Χυτοσίδηρο+SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600*400*40mm/600*300*40mm ((Με ενσωματωμένο χυτοσίδηρο) |
| Δάχος: | 35 mm, 38 mm, 40 mm |
Αντιστροφή 600mm ελαστικό κάλυμμα λάστιχο τρύπα με υψηλής ποιότητας ιππικό πρόσβαση αποχέτευση πλέγμα
| Υλικό: | Χυτοσίδηρο+SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600*400*40mm/600*300*40mm ((Με ενσωματωμένο χυτοσίδηρο) |
| Δάχος: | 35 mm, 38 mm, 40 mm |
6MPA στρώματα σταθμού εύκολη εγκατάσταση και καθαρισμός 4 x 6 πόδια ελαστικό άλογο στρώματα σταθμού
| Υλικό: | epdm λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 4ft*6ft |
| Δάχος: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
EPDM/SBR Σταθερό τοίχωμα για άλογα Σταθερό τοίχωμα με μέγεθος 1,8m x 1,2m (6ft x 4ft)
| Υλικό: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.8m x 1.2m (6ft x 4ft) |
| Δάχος: | 10mm, 25mm, 35mm |
Ηχομόνωση Β2 βαθμού NBR Μαύρο φύλλο μόνωσης από αφρό από καουτσούκ για στάβλο και κρεβάτι αλόγων
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | Γενικό μέγεθος:1*10m;Μπορεί να προσαρμοστεί μήκος και πλάτος |
| Δάχος: | 20 mm φύλλο μόνωσης από αφρόκαουμ |
Μαύρο Ανερόφθαλμο Φυσικό Ανερόφθαλμο Ακουστικό 13mm 15mm 19mm 23mm Nbr Φούσκα από καουτσούκ
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | Γενικό μέγεθος:1*10m;Μπορεί να προσαρμοστεί μήκος και πλάτος |
| Δάχος: | 20 mm φύλλο μόνωσης από αφρόκαουμ |
1~20 mm πάχος Σιλικόνη/CR/EVA/EPDM/SBR/FKM φυσικό καουτσούκ αφρό φύλλο ρολό για άλογο στάβλο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | Γενικό μέγεθος:1*10m;Μπορεί να προσαρμοστεί μήκος και πλάτος |
| Δάχος: | 20 mm φύλλο μόνωσης από αφρόκαουμ |


