Όλα τα Προϊόντα
-
Σταθερά χαλιά αλόγων
-
Σταθερά στρώματα τοίχου
-
Μεγάλα ελαστικά στρώματα
-
Ματ από καουτσούκ για άλογα
-
Ματσέτα για άλογα
-
πάτωμα στάβλου αλόγων
-
χαλί κεκλιμένων ραμπών ρυμουλκών αλόγων
-
Τρίχωμα αλόγων
-
Αντιστριπτικά ελαστικά στρώματα
-
Γεματιστά πατώματα γυμναστηρίων
-
Υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο
-
Λαστιχένια εξαρτήματα
-
Σιλικόνη νυχτερινή λάμπα
-
Φόρμα σιλικόνης
-
λαστιχένιο αριθμητικό πληκτρολόγιο σιλικόνης
-
Εξαρτήματα από καουτσούκ σιλικόνης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Yang
Τηλεφωνικό νούμερο :
15959387903
λέξεις-κλειδιά [ anti slip large rubber mats ] αγώνας 314 προϊόντα.
8 ίντσες X 6-3/8 ίντσες X 1-3/4 ίντσες Αντιαλίσθητη επιφάνεια σκυλικών οστών πλακάκια από καουτσούκ
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
6MPA στρώματα σταθμού εύκολη εγκατάσταση και καθαρισμός 4 x 6 πόδια ελαστικό άλογο στρώματα σταθμού
| Υλικό: | epdm λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 4ft*6ft |
| Δάχος: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
Γκαζόν πλακόστρωτο 3/4 ίντσες παχύ για άλογο Walker και άλογο Ασφάλεια Γκαζόν πεζοδρόμια, αλληλοσυνδεδεμένα Γκαζόν πλακόστρωτο
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Υψηλής ποιότητας σκυλοσπονδυλωτό πλακάκι από καουτσούκ πράσινο καουτσούκ λιθόστρωτο για άλογο και άλογο περιπατητή
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Σταθερό σε άλογα εύκολη εγκατάσταση αλληλοσυνδέσιμο καουτσούκ πλακάκι καουτσούκ σκυλί κόκαλο πλακάκι
| Υλικό: | Σκόρπια από καουτσούκ EPDM/SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*160*25/43mm |
| Δάχος: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Μεγάλο στρώμα για άλογα Μεγάλο στρώμα 4x10 Ft Ελαστικό τυλιγμένο (10% κέλυφος αυγού / λευκή κηλίδα) για σταθερότητα
| Υλικό: | Αξιοποιούμενα σωματίδια ελαστικού |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1m*1m*20mm/30mm, ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 20mm/30mm |
Ρολ ελαστικού, ΗΠΑ, ανακυκλωμένο, πλάτος ελαστικού 36 ίντσες, μήκος ελαστικού 4 πόδια, πάχος ελαστικού 1/16 ίντσες, 60A, απλή υποστήριξη
| Υλικό: | Αξιοποιούμενα σωματίδια ελαστικού |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1m*1m*20mm/30mm, ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 20mm/30mm |
Καλώδιο αγωνιστικής πίστας Μαύρο καουτσούκ κάλυψη αποχέτευσης ενσωματωμένο σε χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χυτοσίδηρο+SBR |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600*400*40mm/600*300*40mm ((Με ενσωματωμένο χυτοσίδηρο) |
| Δάχος: | 35 mm, 38 mm, 40 mm |
EPDM/SBR Σταθερό τοίχωμα για άλογα Σταθερό τοίχωμα με μέγεθος 1,8m x 1,2m (6ft x 4ft)
| Υλικό: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.8m x 1.2m (6ft x 4ft) |
| Δάχος: | 10mm, 25mm, 35mm |
Ανθεκτικοί και διαπερατικοί, ανθεκτικοί σε μεγάλες επιπτώσεις, σταθεροί στρώματα με πάχος 35 mm.
| Υλικό: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.8m x 1.2m (6ft x 4ft) |
| Δάχος: | 10mm, 25mm, 35mm |


